happyappygirl
Rocky Mountain High!!
I just got the propane tank filled, and the price?
4.11 a GALLON! total cost 249.00!!!!!! All I use it for is cooking, and we take most of our meals OUT.

Who is using what company and what are the prices?
4.11 a GALLON! total cost 249.00!!!!!! All I use it for is cooking, and we take most of our meals OUT.


Who is using what company and what are the prices?